Planuje ciaze jak sie przygotowac

W momencie, kiedy staramy się z znajomym partnerem o dziecko, każdy dzień jest nudnym polowaniem na dobrą nowinę. Najchętniej od razu po stosunku poszłyśmy do apteki po test ciążowy i zrobiły go, by jak już powiadomić rodzinę oraz znajomych o rychłym powiększeniu się rodziny. A często zdarza się, że obok dobrze zaplanowanych starań, test ciążowy wykazał, że nie istniejemy w ciąży. Nie zginajmy się, domowy test ciążowy mógł się pomylić.

Przede każdym, należy zrozumieć, na pewne zasadzie działają testy ciążowe łatwe w aptece. Ich funkcjonowanie jest bowiem niezwykle naturalne. Polega na wykryciu hormony HCG (wytwarzanego w przypadku wystąpienia w ciążę) w moczu. Testy ciążowe są bardzo ciężkie w obsłudze i dodatkowo bardzo czułe, dlatego należy je wiązać zgodnie w zaleceniami na dołączonej ulotce.

Wonder CellsWonder Cells ¡Una forma efectiva para una piel joven y nutrida!

Oczywiście, powszechnie znane testy ciążowe nie są nieomylne. Ich niewiarygodność może pochodzić z niewielu czynników:

przeterminowanie – tak jedno jak jakichś nowych produktów spożywczych, farmakologicznych czy dermatologicznych, testów ciążowych ponadto nie należy używać po upływie czasu ważności. Wtedy bowiem jego wielkości potrafią być zaburzone, a skutek będzie niewiarygodny, zażywanie dodatkowych leków, wiek kobiety – pomysł na wynik testu ciążowego nie chociaż jego dobre wykonanie i odczekany czas od momentu ewentualnego zapłodnienia. Popularne są również choroby kobiety, podejmowane przez nią środki i wiek. Tak więc, kobiety z chorobą nerek, przekwitające i zażywające leki antydepresyjne dla lepszego rozeznania w form powinny raczej zgłosić się do specjalisty, bowiem w ich przypadku test może wykazywać ciążę, do której tak tak nie doszło, mikroporonienie – czasem sprowadza się, że test ciążowy wykrył ciążę, lecz kilka dni później, po ponownym jego dokonaniu, wyszedł ujemny. Że to oznaczać, że przybyło do zapłodnienia, jednak początek nie zagnieździł się w macicy. W takim wypadku koniecznie zgłoś się do specjalisty, ponieważ zapewne istniejesz w ciąży pozamacicznej, pośpiech – to najzwyklejsza przyczyna błędów w testach ciążowych. Chociaż producenci zarzekają się, że dzięki ich pomiarom będzie mocna stwierdzić ciążę już w 6. dniu po zapłodnieniu, należy uświadomić sobie jakiś ważny element: HCG jest najwcześniej wykrywalne w natury, dopiero później w moczu. Dlatego, dla pewności, lepiej zaczekać dodatkowy tydzień, by posiadać szerszą pewność.

Obecnie testy ciążowe są tak zrobione, że wykrywają w 99,9% przypadkach ciążę. Jednak należy mieć o tym, iż w żadnym wypadku nie są nieomylne również dla większej swobodzie należy udać się do lekarza i zrobić dodatkowe badania. Lecz w razie pomyłek, najczęściej zdarza się, iż test wykrył ciążę której nie ma, nie oraz na odwrót. Dlatego kobiety, jakie nie chcą wydarzeń w ciążę, mogą poczuć się uspokojone negatywnym wynikiem testu.